24 rokov
na slovenskom trhu
1400m²
skladovej plochy
3300
paletových miest

Zameriavame sa na vývoj, výrobu a dovoz ručného a elektrického náradia, elektrocentrál a motorových čerpadiel, vodovodných batérií atď. Od roku 1994 veľkoobchodne ponúkame široký sortiment potrieb pre dielňu, stavbu a záhradu, čím sa radíme k najväčším a najstabilnejším veľkoobchodným firmám v tejto oblasti.
Medzi našich zákazníkov patria rôzne veľkoobchody, železiarstva, stavebniny, výrobné podniky, dielne, či kúpeľňové štúdia.

Našou snahou je neustále sa prispôsobovať požiadavkám našich zákazníkov a trhu. Neustále sa snažíme vyhľadávať a uvádzať na trh zaujímavé novinky. Intenzívne pracujeme na zlepšovaní našich služieb a v neposlednom rade sa stále snažíme priniesť kvalitné výrobky v čo najlepšej možnej cene. Počas celého roka pripravujeme pre našich zákazníkov zaujímavé akcie a ponuky.

NAŠE PRODUKTOVÉ STRÁNKY
pre viac informácií o našich produktoch navštívte naše hlavné produktové stránky

EXTOL
elektrické a ručné náradie a nástroje, pneumatického náradia, potreby pre dom, stavbu a záhradu

Extol Industrial predstavuje náradie určené pre každodenné profesionálne nasadenie v priemyselnej sfére. Tieto stroje prechádzajú prísnymi záťažovými testami a ich robustná konštrukcia a prvotriedne komponenty z nich robia odolných a spoľahlivých partnerov v náročných podmienkach.

Extol Premium je typickým predstaviteľom triedy Master. Na rozdiel od hobby náradia, ktorého jediným parametrom je často cena, konštruktéri náradia Extol Premium kladú dôraz na kvalitu použitých materiálov a technologií, zpracovanie, design, parametre a ergónomiu.
Táto kategória je zárukou, že za dostupnú cenu kupujete kvalitný výrobok vyrobený podľa najnovších technologií a naplňujúci v mnohých smeroch tie nejvyššie očakávania. Zároveň prináša rad riešení a patentov, ktoré boly doposiaľ výsadou profesionálnych značiek.

Extol Craft znamená výbornú voľbu pre domácich kutilov, ktorí si chcú svoje hobby užiť – a pritom za rozumnú cenu.

FORTUM
profesionálne dielenské náradie

Renomovaný výrobca náradia špičkovej kvality s dlhoročnými skúsenosťami. Srdcom náradia Fortum sú prvotriedne materiály, spracované najmodernejšími technológiami. Všetky komponenty podstupujú niekoľkonásobné náročné záťažové testy – výsledkom je náradie spoľahlivé v akýchkoľvek podmienkach. A pretože sa na vývoji a konštrukčných riešeniach podieľajú ľudia, ktorí sú s náradím zvyknutí pracovať, mnohé z našich nástrojov prinášajú prekvapivé patentované vylepšenia, ktoré ako profesionál oceníte v praxi..

HERON
elektrocentrály a motorové čerpadlá

Výroba spĺňa kvalitatívne normy ISO 9001 a environmentálne normy ISO 14001, stroje ďalej prechádzajú náročnými testami pre Európsku úniu (CE) a USA.
Generátory a čerpadlá Heron vznikajú v moderných továrňach, ktoré sa zaoberajú výrobou priemyselných spaľovacích motorov s výkonom od jedného do tristo kW a ich aplikáciou nielen do elektrocentrál, záložných zdrojov a čerpadiel, ale aj snehových fréz, traktorov, poľnohospodárskych strojov a ďalších zariadení.

Close Menu